Jest mi niezmiernie miło zaprosić Cię do miejsca, w którym czas płynie wolniej, a stres i napięcie znikają, zamieniając je w błogie odprężenie.

Żyjemy szybko i w dużym stresie. Warto więc czasem zatrzymać się, wsłuchać w swoje ciało i zadbać o odpoczynek. Jeżeli właśnie nadeszła ta chwila, w której potrzebujesz się odprężyć, rozluźnić, wypocząć i uciec od codziennych trosk, zapraszam Cię do Studia Bodhi na wyjątkowe spotkanie.

Prawdziwym masażystą, jest ten który masuje tak, jakby sam chciałby być masowany, czyli dokładnie, docierając do pojedynczych napiętych miejsc, spełniając oczekiwania klienta, dbając o komfort, przyjazne otoczenie, odpowiednią muzykę, czystość – i o to właśnie dbam. Każdy zabieg jest dla mnie nowym doświadczeniem, gdyż każdy przypadek jest inny i należy dostosować go indywidualnie do każdej osoby. Podczas masażu jest pełna koncentracja i poświęcenie osobie masowanej.

Wysoce wykwalifikowany, pełen pasji i ciepła personel to nasz niewątpliwy atut. Satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Oferta masaży i zabiegów jest ciągle rozbudowywana i ubogacana o nowe techniki  wykorzystania mocy płynącej z ludzkich  dłoni. Razem odkrywajmy bogactwo rytuałów dających ukojenie.

Bodhi Studio

Profesjonalne studio masażu oraz baza noclegowa
Izabela Borowska
tel: 790-780-552

Bałtów 171C

27-423 Bałtów